O nas
Od ponad 7 lat na polskim rynku realizujemy badania rynkowe i społeczne dla wielu organizacji biznesowych i społecznych.

KB Pretendent jest organizacją specjalizującą się w badaniach społecznych i marketingowych. Realizujemy badania dla sektora publicznego (jednostki samorządu terytorialnego) oraz klientów biznesowych na terenie całego kraju.


Oferujemy usługi doświadczonego i kompetentnego zespołu badaczy, który potrafi doskonale diagnozować potrzeby informacyjne klienta i zrealizować badania na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu różnorodnych metod i technik badawczych (ilościowe i jakościowe) oraz elastycznemu podejściu do potrzeb klienta.


Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych Klientów, które osiągamy przez indywidualne podejście do każdego projektu oraz profesjonalizm.

 

W 2013 KB Pretendent  przystąpiła do starań o certyfikat Programu Kontorli Jakości Pracy Ankieterów (PKJPA), będącego najważniejszą inicjatywą OFBOR. Certyfikat ten służy podnoszeniu jakości zbierania danych w badaniach rynku i opinii publicznej, ustala minimalne normy jakości pracy w zakresie organizacji Działu Realizacji oraz sieci terenowej, rekrutacji ankieterów i koordynatorów, ich szkolenia, nadzoru i koordynacji ich pracy, a także kontroli poprawności wykonanej przez nich pracy. 

 

 

fb

                                                              KB Pretendent na Facebooku

© 2012 Pretendent.eu