Podaj dane logowania:

Login:

Hasło:

logowanie dla ankieterów
English  |  Polski

Aktualności

05-20

Badania marketingowe

Badania w Mrągowie. - W miesiącach maj - czerwiec br., ... »

05-07

Badania marketingowe

„Marketing w sieciach i galeriach handlowych” - Zapraszamy na konferencję organizo... »

05-04

Badania marketingowe

„Pokonujemy bariery czyli jak nie zostać w tyle” - Na zlecenie Powiatu Zwoleńskiego w... »

06-24

Badania marketingowe

Debata w Sejmie - Wyniki naszego badania nt. in vitro... »

Nasi klienci

Newsroom

 

Debata w Sejmie

Wyniki naszego badania nt. in vitro zawędrowały do debatującego na temat metody Sejmu. Jeszcze w lutym za dotowaniem in vitro opowiadał się prawie co drugi Polak!

Dnia 23 lutego w Sejmie odbyło się Wysłuchanie Poselskie zorganizowane z inicjatywy: posłów Izabeli Jarugi Nowackiej i Marka Balickiego, Stowarzyszenia Nasz Bocian działającego na rzecz dotkniętych bezpłodnością w Polsce oraz Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

Podczas Wysłuchania głos zabrały osoby dotknięte problemem, czołowi eksperci w dziedzinie leczenia niepłodności oraz przedstawicielki organizacji non profit, m.in.:

Małgorzata Saramonowicz; dr Monika Adamczyk-Popławska; Michał Damski Anna Krawczak; Piotr Pałasz; dr Stanisław Obirek, Katarzyna Bratkowska; Stowarzyszenie Same o Sobie; prof. Zbigniew Szawarski; prof. Sławomir Wołczyński (na zdj. poniżej).

Wyniki naszego badania, przeprowadzonego w dniach 2-6 lutego 2009, zostały podane do wiadomości posłów oraz przybyłych na wydarzenie mediów.

Polacy są za dotowaniem przez państwo zapłodnienia metodą in vitro, takiego zdania jest prawie co drugi badany. 16% popiera tę metodę, choć uważa, że ludzie powinni płacić za nią z własnej kieszeni. Generalnie większość Polaków (65%) jest za dostępnością tej metody.

Wbrew opinii publicznej, szans na dotowanie in vitro w Polsce raczej nie ma, ale ku pokrzepieniu ustawa posła Gowina ograniczająca dostępność metody też nie miewa się najlepiej.

KB Pretendent

dodane przez: KB Pretendent

Czytaj również:

Badania w Mrągowie.

W miesiącach maj - czerwiec br., na terenie Miasta Mrągowa KB Pretendent będzie przeprowadzać specjalistyczne badanie w formie wywiadów telefonicznych.  czytaj dalej »

„Marketing w sieciach i galeriach handlowych”

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez MR Academy, która odbędzie się 26 Maja w Hotelu Hyatt w Warszawie. Korporację Badawczą Pretendent będzie reprezentował Dariusz Chołost. czytaj dalej »

„Pokonujemy bariery czyli jak nie zostać w tyle”

Na zlecenie Powiatu Zwoleńskiego w ramach projektu „Pokonujemy bariery czyli jak nie zostać w tyle” – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze i specjalistyczne służące wyrównaniu dysproporcji edukacyjnych” zostało zrealizowane badanie dotyczące oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych. Jest to kolejne kompleksowe badanie dotyczące stanu edukacji w Powiecie Zwoleńskim zrealizowane przez naszą Firmę. czytaj dalej »

archiwum aktualności »   

 

Na skróty

rozwiń zwiń